“365 dni”- Blanka Lipińska

Pisarka o wielu twarzach

Blanka Lipińska to prawdziwa kobieta sukcesu. Hipnotyzerka, wizażystka, menadżerka klubów nocnych i promotorka “KSW Ring Girls”. Jest otwarta, szczera i kontrowersyjna. Pisanie traktuje jako pasję, a jej powieści erotyczne to mieszanka seksapilu, brutalności i pożądania. “365 dni” to jej wielki debiut.

Oto co znajdziemy w “365 dniach”

Czy zdarzyło Wam się śnić o kimś, kogo zupełnie nie znacie? A co gorsza,nie możecie o nim zapomnieć? To właśnie przydarzyło się szefowi włoskiej mafii. Massimo Toricelli w stanie krytycznym trafił do szpitala z licznymi ranami postrzałowymi. Gdy jego serce staje, mężczyzna na jawie widzi piękną i tajemniczą kobietę, która pomogła mu wrócić do świata żywych. Od teraz staje się ona jego obsesją, którą za wszelką cenę pragnie odnaleźć. I zdobyć!

Laura Biel to dziewczyna, która z dnia na dzień traci radość z życia. Porzuca swoją pracę i w towarzystwie chłopaka oraz przyjaciół, udaje się na wakacje. Pierwsze godziny pobytu na Sycylii to beztroska zabawa, alkohol i silne emocje. Niestety, następnego dnia Laura zostaje porwana, a za tym wszystkim stoi właśnie Massimo. Ten brutalny, egoistyczny i pewny siebie mężczyzna pokazuje dziewczynie czym jest namiętność, seksualne pragnienie i absolutna władza. 365 dni – tyle czasu ma Don Toricelli na rozkochanie w sobie zadziornej i rozsądnej panny Biel.

Niebanalnie wciągająca

365 dni to mocna, czasami szokująca i ekscytująca powieść erotyczna (https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/365-dni-blanka-lipinska). Powieść, w której nie ma tematów tabu, a wszelkie chwyty są dozwolone. Ociekająca seksapilem, pobudzająca nasze zmysły, podnosząca temperaturę, niezapomniana – taka jest ta lektura. Wciąga niebezpieczną fabułą, szokuje brutalnością i wulgaryzmem bohaterów, intryguje nieznanym światem.

Charyzmatyczni bohaterowie jako siła napędowa

Akcja tej powieści jest dynamiczna i bardzo niebezpieczna. To zasługa barwnych bohaterów, którzy nie lubią nudy i sprzeciwu. Egoistyczni, pociągający, ekscentryczni, znający własną wartość, a mimo to uwielbiający przekraczać wszelkie granice przyzwoitości i dobrego gustu. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Niejednokrotnie bardzo brutalni, z morderczymi instynktami, nie znający prawdziwej miłości i czułości. Po środku tej mafijnej rzeczywistości stoi ona – Laura. Kompromisowa, nieco rozsądna, odważna, sprytna i nieokiełzana. To nie jest typowa delikatna, bezbronna i niewinna kobieta. Potrafi zawalczyć o to, co kocha, a gdy biją, dzielnie nadstawia drugi policzek.

Dlaczego warto ją przeczytać?

  • bo jest nieprzewidywalna,
  • bo wzbudza bardzo silne emocje
  • bo nie da się o niej zapomnieć,
  • bo to książka dla kobiet o mocnych nerwach i ułańskiej fantazji,
  • bo otwarcie i bez koloryzowania porusza temat seksu, przemocy wobec kobiet i nadużywania władzy.
Obraz autorstwa Karolina Grabowska - Pixabay